Kaan AKCALAR

   Kaan Akcalar

iFan - motor için rüzgar santralli telefon şarjı

Paylaş   Mon, Dec 06 2010 16:49
1,332 Okundu  

Motorcular için bedava telefon şarjı Neo

Kablolarla filan uğraşmamak için çok şeker bir çözüm olmuş bu

http://www.maxicep.com/portal/apple-ifan-ruzgarla-batarya-sarj-edin.html?source=genel

 

 
Yayınlanış Tarihi Dec 06 2010, 04:49 PM Yayınlayan Kaan Akcalar

Yorumlar

 

Resat ARBAS

Pervane bir kablo ile ayrilip baska bir yere baglanabilseydi gercekten harika olurdu. Bu nasil gidona - cantaya monte olacak anlamadim. Yani yatay durmasi lazim, bu kez pervane donmez...

Ayrica Iphone u sudan - yagmurdan da korumuyor. Neyse gorecegiz bakalim.

December 7, 2010 12:09 AM
 

Mesut KORKMAZ

Fantastik bir ürün tabi. Kullanılabilirliği neredeyse yok denecek düzeyde. "Zihni Sinir Proceleri" kategorisinde görüyorum.

December 7, 2010 12:29 PM

Yorum Yaz

(*)  
(*)  


Kaan Akcalar Hakkinda

31 yaşındayım. Istanbulu çok seven, zaman zaman da bir o kadar da nefret eden bir doğa sporcusu ve makina mühendisiyim. Gencim, yakışıklıyım, bekarım. Üniversite yıllarında 2-3 sene kadar dağcılık ve kampçılıkla ilgilendim. Doğa sporlarına merak sardım. Son 14 senedir yamaç paraşütü ile ilgileniyorum. Her fırsatta Istanbuldan kaçıp nefes alıyorum.

Bunun haricinde amatör olarak fotoğrafçılıkla ilgileniyorum. Şehriyeli pilav, künefe ve füme somonlu makarnaya tapıyorum. Nefis irmik helvası yaparım.

Küçük yaşta bisikletime babamla beraber ufacık 35cclik bir motor takarak başladı her şey. (Tahmin edin, o da makinacı) O zamandan sonra aklım hep motosikletlerdeydi.

Ehliyet alma yaşıma geldiğimde ise Istanbulda motosiklet sahibi olmanın hayli ürpertici bir fikir olması nedeniyle bu hevesimi sınırsız bir süre erteledim. (ailem de yardımcı oldu tabii ki)

Bundan bir sene kadar önce motosiklet sahibi olma hayalimi artık kabul edebileceğim düzeyde riskle artik gerçekleştirebileceğime karar verdim.

akip eden bir yıl boyunca sağdan soldan internetten, bulabildiğim her tür bilgiyi adeta sömürdüm, malzemelerimi tamamladım, yamaha ve honda güvenli sürüş kurslarına, OMM riders teorik seminerlerine gittim. Bu sırada motor olarak ne isteyeceğime karar vermeye çalıştım.

Yine güzel bir tesadüf olarak çok yakın bir arkadaşımın pilot olacağı için motorunu satmaya karar vermesiyle bu senenin başında 1993 model bir Yamaha XT350 sahibi oldum. Şu sıralar motorun genel bakımını yapıyorum. Bu yaz bir Bozcaada turu yaparak motor kariyerime ilk adımımı atmak istiyorum.
Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007
..x