Donald Duck

   Resat ARBAS

"Central European Rally" de 3.gün

Paylaş   Tue, Apr 22 2008 18:13
1,195 Okundu  

JIM BEAM TURK TAKIMI CENTRAL EUROPE RALLİSİ’NDE 3. GÜNÜ TAMAMLADI...Kutlu Torunlar 36. Kemal Merkit 47.sırada Jim Beam Türk takımı sporcuları Central Europe Rallisi 3. gününde genel klasmanda; Kutlu Torunlar 36. Kemal Merkit 47. sırada yer aldı.Takımlar bu akşam Macaristan topraklarında Debrecen’de konaklayacaklar. Central Europe Rallisi’nde 4. gün Debrecen – Veszprem arasında koşulacak. 62 ve 88 km’lik iki özel etapta mücadele edecek yarışmacılar toplam 580 km katedecekler.

CENTRAL EUROPE RALLY BUDAPESTE – BALATON GÖLÜ ROTA
23 Nisan 4. Etap Debrecen – Veszprem 62 km – 88 km özel etap Toplam 580 km
24 Nisan 5. Etap Veszprem – Veszprem 156 km *- 54 km özel etap Toplam 317 km
25 Nisan 6. Etap Veszprem – Veszprem 156 km – 54 km özel etap Toplam 317 km
26 Nisan 7. Etap Veszprem – Balatonfüred 155 km özel etap Toplam 197 km


Yayınlanış Tarihi Apr 22 2008, 06:13 PM Yayınlayan Resat ARBAS

Yorumlar

 

Levent Vardar

Sevgili Donald Duck,

Ellerine sağlık. Canlı yayın için teşekkürler.

Bu çocukları tebrik etmek lazım.. Alınlarından öpmek lazım.

Türk motor sürücülerini alınlarının akı ile temsil ediyorlar.

Bir soru: Dakar rallisi bu sene güvenlik nedeni ile iptal oldu? Bundan sonra da yapılmayacak mı? Bilginiz var ise bizimle paylaşırsanız memnun oluruz.

Bu arada sizin AdvRider'dan sponsorluğunu üstlendiğiniz arkadaşınız Jonah'ın durumu nedir?

Selamlar, Sevgiler

Levent Vardar

April 23, 2008 12:07 AM
 

Levent Vardar

Dünkü Hürriyet'te okudum, Ayşe Şule Bilgiç ralli merkezinden bildiriyordu. 2009 sezonunda Dakar Ralli'si Güney Amerika'da yapılacakmış.

Aman bre ne hazırlık yapılıyordur şimdi. Bu hazırlık ekibinde olmak isterdim doğrusu..

Selamlar, Sevgiler

Levent Vardar

April 24, 2008 6:29 PM
 

Cem YILDIZ

Evet guney amerika icin ben de bir haber gormustum. Vaka DD bu kohuyu daha yakindan takip ediyor. Bu arada ellerine saglik DD. Nacizane bir tavsiyem: yazdigin bir BLOG mesajina daha sonra ilave yapabildiginden acaba belirli bir konuyu hep ayni mesajda toplasan daha mi iyi olurdu? Neyse once bir senin elin alissin Big Smile

April 30, 2008 3:15 PM

Yorum Yaz

(*)  
(*)  


Resat ARBAS Hakkinda

Fi tarihinde Istanbul, Lalelide dogdum, Kadikoy yakasinda Idealtepe-Caddebostan arasinda buyudum. DGSA Mimarlik Yuksek Okulu mezunuyum. Mesleki hayatim daha ziyade yurt disinda gecti, su anda da ABD de ikamet ediyor ve meslegim uzerine calisiyorum. Uzun yillar oncesi bisikletle baslayan "ikiteker" merakim bir moped deneyimi sonrasi once scootere ve sonra motosiklete donusuverdi. Aslinda bisiklet askim hicbir zaman sonmedi, hala ise bisikletle gidip geliyorum sartlar uygun oldukca. Birkacyil once ABD de gordugum egitimlerden sonra Turkiyede bu konudaki bilgi susuzluguna bir damla olsun amaciyla ozellikle baslayan ve gelistirmekte olan suruculere yonelik "Motosiklet Teorisi" adinda bir kitap yazdim. Hala forumlarda, sohbetlerde hem kendim bir seyler ogreniyor, hemde bildiklerimi aktarmaya zevkle devam ediyorum.

"Dost sectiklerim" kisminda kimseyi goremiyorsunuz kusura bakmayin, cunku hepiniz dostumsunuz. Kimseyi bir digerinden daha fazla sevmiyorum.

Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007
..x