Aktivitelere katilmak icin

Gezginliğe uzanan yol :

Buradan başlıyor... ;-)

Rideturkey.com 600cc ve üzeri motor sahiplerinin oluşturduğu, bu gun üye sayısı 800 e ulaşmış bir platformdur. Forumlarda değişik bilgileri paylaşmanın yanı sıra uzun yol sürücülüğünün (LDR) kaçınılmaz bir parçası olan ağır ve yüklü endurolarla off-road sürüş becerilerini geliştirmek üzere antreman çalışmaları düzenlenmektedir. lightaMHO, AMHO (Agir Motorlarla Hafif Off-road ) ve AMHO-plus gibi değişik sürüş seviyelerinde yapilan bu çalışmalarda yardımlaşma, bilgi aktarma, kendimizi geliştirme esastir.

 

Aktivitelerimize katılabilmek için üye değilseniz öncelikle kayıt olmaniz gerekmektedir. Buna için sayfaların en ustünde yer alan üye ol linkinden ön kayıt yaparak başlamalısınız. Bu işlemi gerçekleştirmenizi takiben 10-15 dakika içinde belirlediginiz e-posta adresine gelen mailde sizden ek bilgiler istenecektir. Mesajdaki bilgileri eksiksiz göndermenizin ardindan kaydiniz tamamlanacak ve diger üyelerimize tanitiminiz yapilacaktir.

Üyelere özel böümlere girebildiginizde Aktiviteler başlığında daha önce yapılmış ve ilerde planlanan çalışmaları izleyebilir. Yeterli beceriye sahip oldugunuzu düşünmeniz halinde dilediğinize, ilgili calışmanin ilk mesajindaki "Benide Ekle" butonuna tiklayarak kayit olabilirsiniz. Ayni mesajda aktivitenin yer, saati, varsa şartları da belirtilmistir.

AMHO calismalarini kış aylarinda toprağın aşırı çamurlu oldugu dönemler hariç her ayin ilk pazari periodik olarak tekrar ediyoruz. Bunlara katılırken uygun koruyuculuğa sahip giyisiler kullaniyor olmak şarttır. Eger ilk defa geliyorsaniz standart mont, eldiven ve cizme nin yaninda ek olarak dizle çizme arasini acik birakmiyacak sekilde plastik sert bir dizlik yeterli olabilir.  (genelde pantalonlardaki diz koruma ile cizme arasinda 10-15 santimlik alan acik kalmaktadir. Bunun uzerinde takilacak plastik dizlikle bu boşluk kapatilabilir) Bu calismalardaki eglenceyi tatdiginizda hepsine gelmek isteyeceksiniz [cucu]  O zaman iyi bir koruma ve maximum rahatlik için size off-road bir çizme ve yaninda body-armour ile jersey önerecegiz [;)]

   

Nasil giyinilir, nasil hazirlanilir tartişmalari icin üye iseniz buradaki ve buradaki topicleri okuyabilirsiniz.


Daha once yapilmis ornek AMHO raporlari

AMHO Eylul 2007

AMHO Mayis 2008

Önumuzdeki AMHO takvimi:

AMHO '09-3 ( 06 Eylül. Pazar)

AMHO '09-4 ( 04 Ekim. Pazar)

AMHO '09-5 ( 15 Kasim. Pazar)

 

Kisa zamanda birlikte olma dileklerimizle [coolll]

rideturkey.com ekibi


Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007
..x