in

Kısayollar

Kameralar ve cekim teknikleri

Teknoloji ve teknik sohbetleri.
Yeni Konu Yarat
( Toplam 64 Mesaj ) 4 Sayfadan 3 - < Onceki 1 2 3 4 Sonraki >

Konular

Konu Açan Yanitlar Okuma
Popüler Mesaj
Manipulasyon fotoğraf....
Yazan :CommunityServer... , Wed, Aug 26 2009    Son Mesaj by Cem Dogruoglu , Wed, Aug 26 2009 13:11
11 220
Popüler Mesaj
Nasıl bir fotoğraf makinesi ?
Yazan :Mehmet Yurdakul , Fri, Jul 17 2009    Son Mesaj by Mehmet Yurdakul , Fri, Jul 17 2009 19:21 1, 2
15 337
Mesaj
Bir fotograf karesi ugruna
Yazan :CommunityServer... , Thu, Jul 02 2009    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Thu, Jul 02 2009 22:15
4 90
Mesaj
Robot kullanimiyla yuksek cozunurlukte panoramik fotograf cekimi
Yazan :Resat ARBAS , Tue, Jun 23 2009    Son Mesaj by Resat ARBAS , Tue, Jun 23 2009 2:53
4 155
Mesaj
Nikon GP-1
Yazan :CommunityServer... , Wed, Jun 17 2009    Son Mesaj by Aykut OZDEMIR , Wed, Jun 17 2009 0:21
5 91
Mesaj
Bu resim kaç Megapixel?
Yazan :Cem YILDIZ , Tue, May 19 2009    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Tue, May 19 2009 12:27
4 148
Mesaj
Polarizasyon
Yazan :CommunityServer... , Fri, Mar 20 2009    Son Mesaj by Mehmet Karakaya , Fri, Mar 20 2009 7:42
8 200
Mesaj
Hangi Makina (foto)
Yazan :Resat ARBAS , Sat, Feb 14 2009    Son Mesaj by Resat ARBAS , Sat, Feb 14 2009 17:31
4 114
Popüler Mesaj
Fotograflar uzerine yorumlar, fikirler, ipuçları
Yazan :CommunityServer... , Sat, Feb 14 2009    Son Mesaj by Resat ARBAS , Sat, Feb 14 2009 1:07 1, 2
16 336
Popüler Mesaj
Siz hangisini tercih ederdiniz ?
Yazan :Omer Tigli , Wed, Feb 04 2009    Son Mesaj by Omer Tigli , Wed, Feb 04 2009 7:21 1, 2, 3
39 482
Mesaj
Stop Motion
Yazan :CommunityServer... , Wed, Jan 14 2009    Son Mesaj by Cem KUCUK , Wed, Jan 14 2009 11:17
14 183
Popüler Mesaj
soru: Diyafram kapandikca net derinligi neden artar?
Yazan :Resat ARBAS , Thu, Sep 18 2008    Son Mesaj by Resat ARBAS , Thu, Sep 18 2008 15:39 1, 2, 3
44 541
Mesaj
Super Macro
Yazan :CommunityServer... , Tue, Aug 19 2008    Son Mesaj by Hikmet GUMUS , Tue, Aug 19 2008 8:37
13 151
Mesaj
soru: tele, normal,genisaci objektif ne demektir?
Yazan :Cem YILDIZ , Wed, Jul 30 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Wed, Jul 30 2008 0:31
8 118
Mesaj
Canon fotoğraf makineleri kullanan arkadaşlar..
Yazan :CommunityServer... , Tue, Jul 29 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Tue, Jul 29 2008 19:45
5 106
Mesaj
Işıgın az oldugu ortamlarda el titremesi
Yazan :Cem YILDIZ , Mon, Jul 07 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Mon, Jul 07 2008 14:33
8 110
Mesaj
MTF (Modulation Transfer Function)
Yazan :CommunityServer... , Tue, Jun 24 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Tue, Jun 24 2008 10:51
2 93
Mesaj
Sıradışı bir objetif daha : Lens Babies
Yazan :Cem YILDIZ , Mon, Jun 23 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Mon, Jun 23 2008 18:32
1 92
Mesaj
fotograf çekmek zor istir
Yazan :CommunityServer... , Fri, Jun 20 2008    Son Mesaj by Cem YILDIZ , Fri, Jun 20 2008 12:23
7 75
Mesaj
sopaaa [sopaaa] Canon kalite kontrol merkezinde defolu urun islemleri
Yazan :Gokhan Demir , Sat, Jun 14 2008    Son Mesaj by Gokhan Demir , Sat, Jun 14 2008 1:16
7 86
Diğer Seçenekler
( Toplam 64 Mesaj ) 4 Sayfadan 3 - < Onceki 1 2 3 4 Sonraki >
Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007             Anasayfa Yukari  Riders Cafe  Aktiviteler  Atolye  Son Mesajlar  Favori Mesajlar