in

Garmin Zumo 550de Haritamı Güncelleyemiyorum. (Yardım lütfen)

Son Mesajınız Tue, Dec 09 2014 22:59 Erhan Dundar tarafından gönderildi. 0 yanıt.
** Önceki Sonraki
Tue, Dec 09 2014 22:59
  • Erhan Dundar
  • En popüler 500 katılımcı
    Bay
  • Üyelik Tarihi Wed, Mar 23 2011
  • Adana (TR)
  • Mesajları 199
  • Toplam Puanı2,870
  • Bolge - Akdeniz
    moto - BMW
Garmin Zumo 550de Haritamı Güncelleyemiyorum. (Yardım lütfen)

Merhabalar. 

yurtdışından 4 yıl önce almış olduğum zumo 550 me ek ücret ödeyerek ömürboyu harita güncellemesini baytekinden satınalmıştım.

kendi sayfası üzerinde şifre ve cihaz ıd sini girerek, yeni versiyonu haritasıda içinde  yüklü mapsource u bilgisayarıma indiriyordum.

kurduktan sonrada zumonun içine atıyor ve kullanıyordum.

son 2 yeni harita güncellemesini yapamıyorum. cünkü kendi sayfasında aşağıda fotosu olduğu gibi zumo 550 seçeneği yok.

baytekini aradığımda bunun geçici bir durum olduğunu ve zumo 550 nin seçenekler arasına yükleneceğini söylediler. banada bir link gönderdiler. burdan indirip kurabilirsiniz dediler. tabı bu aylar önce birönceki versiyondaydı. linkten indirdiğimi açamadım. birdahada üzerine düşmedim. fakat artık güncellemek istiyorum.

bu konuda bilgisi olan, güncelleyebilen varsa ve bana yol gösterirse sevinirim.

bu kadar zumo 550 kullanan kimse varken bu konu hiç açılmamış  sanırım. acaba benmi biryerde hata yapıyorum anlayamadım.

yardımlanız için şimdiden teşekkürler.

Erhan Dundar

01 ADV 30

BMW R 1200 GS Adventure
SEAT Altea XL
LR Discovery II TD5
Bu mesaji nasil buldun?
Fikrini belirttikten sonra baskalarinin ne düsündügünü sekli tikladiginda görebilirsin

• Mesaj Puanı : 5
  • Kayıt edildi
( Toplam 1 Mesaj ) 1 Sayfadan 1 -
Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007             Anasayfa Yukari  Riders Cafe  Aktiviteler  Atolye  Son Mesajlar  Favori Mesajlar