Rideturkey.com'a hosgeldiniz!

Daha once uylelik icin muracat etmediyseniz baslamak icin bu linki tiklayiniz.

Giriste sorun yasarsaniz destek@rideturkey.com adresinden yardim alabilirsiniz.
Ilginiz icin tesekkurler
rideturkey.com ekibi

Bağlan

(Şifremi Unuttum)
Bağlan »
Enduro/Touring bir motorunuz var ve henuz uye degilmisiniz? Katilmak icin buraya tiklayin

Üye degilseniz, paylasmak istermisiniz?

Mutlaka basiniza gelmiştir, neredeyse yaptığımız her rotanin ardindan okuduğumuz bir forumda aslinda yani başından geçipte kaçırdığimız bir yerin, tanışamadığınız bir kişinin ya da tadamadığınız bir tadın oldugunu öğrenip üzülürüz. Van'dan gecip te Akdamar adasına uğramamak, Yunanistanin ortalarina girip te Meteora'yi ıskalamak, Norveçe kadar gidip Mimbar kayasindan bihaber olmak! Bunlar yanda resimlerini gördüğünüz ve benim ıskaladıklarım... Ya bir de farkina bile varmadıklarımız?

Dünya çok büyük ve hiç birimizin aynı yerlere onlarca kez gidecek vakti yok. Daha çok farkında olmaya, bunun için de rüzgara karşı aynı tutkuyu yaşıyan bizlerin daha çok paylaşmaya ihtiyacı var.

Bu sitede en az 1 rotasi 3.000 km nin uzerinde olan Türk suruculerin tamami Turkiye'de gecen ya da en az bir notasi Turkiye'ye dokunan 800 km ve uzeri rotalari arsivlenmektedir. Bu siteyi faydali bulduysaniz kendi rotalariniz paylasarak katki saglayabilirsiniz. Bunun icin zilog@rideturkey.com adresinden baglanti kurabilir ya da en azindan "Geciyordum ugradim" forumundan onerilerinizi iletebilirsiniz.

Kullanim sartlari, telif haklari ve çekinceler © RideTurkey.com 2007